1 % podatku dla naszego klubu

Drodzy rodzice ruszamy z kolejną akcją zbierania 1 % dla naszego klubu.

Cały czas głównym priorytetem jest budowa boiska ze sztuczną nawierzchnią , obecnie w sprawie boisk :

- na wiosnę będziemy startować w przetargu o dwa boiska Mosir, czekamy obecnie na plan przetargu i wstępne warunki.

- druga działka na jakiej chcielibyśmy zrobić boisko nie miała planu zagospodarowania i musieliśmy złożyć wniosek o warunki zabudowy na załatwienie sprawy czeka się około 2-3 miesięcy

Dlatego najbliższy rok jest bardzo ważny, na pewno są to duże inwestycje na które potrzeba dużych środków, nawet dostanie tak dużego kredytu inwestycyjnego jest ciężkie dlatego zależy nam aby jak najwięcej uzbierać środków zewnętrznych które zmniejszą koszt całej inwestycji.

W tamtym roku z 1% uzbieraliśmy około 2800 zł, i było to tylko przy rozliczeniu około 30 osób, więc przy naprawdę dużym zaangażowaniu rodziców, babć, dziadków, wujków, ciotek i znajomych można naprawdę uzbierać większą sumę.

Za sumę 2800 zł zostało zakupione 46 piłek i 30 nowych znaczników.

Tylko razem możemy więcej.

Link na stronie: http://akademiapilki.pl/przekaz-1-podatku/

CEL: KS AKADEMIA FUTBOLU 5191