Drużyna A ŁAF vs Andrespolia Wiśniowa Góra

Drużyna A ŁAF vs Andrespolia Wiśniowa Góra 4:4
Ostatni mecz tej rundy, który na pewno na długo pozostanie nam w pamięci - z dwóch powodów:
PIERWSZY - to fantastyczna gra naszych chłopców, to był mecz w którym pokazali, że to iż są obecnie wiceliderem nie jest przypadkowe. Pierwsze dwie tercje, to wyraźna przewaga naszego zespołu. Drużyna Andrespolii nie licząc pierwszych kilku minut, przede wszystkim się broniła. Nasi mali piłkarze grali pięknie i mądrze podaniami, zdobywając przewagę na 3:1. Trzecia tercja była atakiem drużyny przeciwnej, który bardzo długo udawało nam się skutecznie bronić i kontrować. Niestety, bardzo nerwowa atmosfera wpłynęła negatywnie na grę obu zespołów. W efekcie końcowym drużyna Andrespolii w ostatnich minutach wyrównała i mecz zakończył się wynikiem 4:4
Bramki strzelili : Max Soja - 2, Oliwier Dominiak i
Szymon Ledzion - 1
Na pochwałę zasługuje Szymon Felisiak i jego świetne parady bramkarskie :)
DRUGI powód. Nie pamiętam takiego meczu , któremu nie towarzyszyłyby emocje i te pozytywne i te negatywne. Jednak tym razem, niektóre osoby chyba zupełnie zapomniały o tym, że kibicują dzieciom 9-10 letnim. Głośne przekleństwa, wyzwiska zarówno sędziego jak i naszych małych zawodników z ust rodziców drużyny przeciwnej... - trudno nawet to skomentować... :( A brak ostrej reakcji ze strony trenera i pozostałych rodziców na takie zachowania, również wystawia bardzo złe świadectwo.
Żeby nie kończyć tym smutnym opisem, chciałam dodać, że duma i radość nas rozpiera...To była bardzo udana runda...
Gratulujemy i bardzo dziękujemy naszym małym piłkarzom i trenerom - Piotrowi Bajdziakowi oraz Sławkowi Sałacińskiemu.