Drużyna A ŁAF vs Widok Skierniewice

Druga kolejka Drużyny A ŁAF vs Widok Skierniewice za nami...zakończona zwycięstwem 3:1. Chcąc opisać ten mecz jednym zdaniem, napisałabym, że był to "thriller trzymający w napięciu do ostatniej sekundy".
Pierwsza tercja 0:0 - bardzo dobra gra chłopców, wiele sytuacji bramkowych, niewykorzystany rzut karny.
Druga tercja - w pierwszych dwóch minutach, dwie dobre akcje bramkowe i piłki wyciągane przez rywali z linii bramkowej. A później to drużyna przeciwna wiodła prym, my się tylko broniliśmy. Niestety mało skutecznie bo w 38 minucie Widok Skierniewice objął prowadzenie na 0:1
Trzecia tercja - chłopcy znowu waleczni i bardzo dobrze grający od samego początku. Dłuższy czas wynik pozostawał bez zmian. My kibice zaczęliśmy już tracić nadzieję, ale nie nasi chłopcy. W 52 minucie pięknym strzałem Mikołaj Stawicki ustalił wynik na 1:1. Ta bramka jeszcze bardziej uskrzydliła drużynę i w 55 minucie Józek Ibrahim dał nam prowadzenia na 2:1. Bramka numer 3 wpadła w 60 minucie, po strzale Maxa Soi piłka odbiła się od pleców Józka Ibrahima, zmieniając tor lotu i wpadając do bramki ku zaskoczeniu bramkarza, zawodników obu drużyn i kibiców.
Bardzo duże brawa i podziękowania należą się drużynie Widok Skierniewice, chłopcy grali bez żadnych zmian, stawiali nam poprzeczkę wysoko. Razem stworzyliśmy bardzo ładne "sportowe widowisko". Dzisiejsza gra wszystkich naszych zawodników zasługuje na uznanie.
Gratulacje dla chłopaków i Trenera

PS. A dzisiaj trzymamy kciuki za naszych kolegów z Drużyny B