Drużyna A vs UKS SMS Łódź
Drużyna A ŁAF vs UKS SMS Łódź
W tej grupie grupie nie ma słabych drużyn, każdy mecz to walka do samego końca... tak było i tym razem...
Obu drużynom trzeba pogratulować i podziękować za walkę, nieustępliwość, zaciętość i emocje. Tym razem to My wyszliśmy zwycięsko.
I tercja: bardzo wyrównana, wiele sytuacji bramkowych po obu stronach, tercja zakończona remisem bezbramkowym
II tercja: po 10 minutach gry , pięknym strzałem Dawid Kaczmarek w 30 minucie rozwiązał worek z bramkami. W ciągu 9 minut strzeliliśmy 5 goli ( coś Wam to przypomina ??? ;) ) - 33' i 38' - Max Soja; 36' - Szymon Ledzion rzut karny i 39' - Józek Ibrahim. Do trzeciej tercji wchodziliśmy z wynikiem 5:0
III tercja: walka obu drużyn, przeciwnik nie odpuszczał, walczył do końca co zaowocowało dwoma strzelonymi nam bramkami.
Ostatecznie mecz się zakończył wynikiem 5:2