Drużyna B ŁAF vs Termy Poddębice

W niedzielę Drużyna B zagrała w Poddębicach kolejny mecz ligowy z miejscowymi Termami .Pierwsza tercja to był mecz niewykorzystanych szans zarówno z jednej jak i drugiej strony , chłopcy byli spięci i nerwowi .Objęliśmy prowadzenie 2:0 , ale za moment było 2:2 i tak się ona skończyła. W drugiej tercji chłopcy już opanowali emocje i zaczęli grać szybciej , szukali się na boisku i od razu to się przełożyło na wynik i po dwóch kwartach prowadziliśmy 6:3. Trzecia kwarta to już koncert gry naszej drużyny . graliśmy szybko , dokładnie i z polotem , spokojnie i skutecznie. Co chwila stwarzaliśmy sobie sytuacje bramkowe i ostatecznie wygraliśmy 13:3.Bramki strzelili po 3 – Igor Wrzesień, Tomek Mądry i Hubert Błoch, po 1 – Agaciak Filip ( debiutancka bramka w lidze ) , Darek Bartkowski, Rysiu Tomasiak i Natan Gajderowicz. Pochwały dla całej drużyny i Trenera. Czekamy na kolejny mecz.