Drużyna B vs Róża Kutno

W sobotę 15.10 Drużyna B ŁAF zagrała na własnym boisku z Różą Kutno. Wygraliśmy 8:4 .Chłopcy zagrali naprawdę dobre zawody. Od początku meczu nasi chłopcy przejęli inicjatywę , grali szybko , pomysłowo , wynik ani przez chwilę nie był zagrożony .Cieszy coraz lepsze zrozumienie na czym polega szybka gra piłką , momentami świetnie to wyglądało jak chłopcy wymieniali między sobą dużo podań i szybko zdobywali przestrzeń na boisku. Martwi trochę, że nadal tracimy bramki po naszych prostych błędach, a nie po dobrej akcji przeciwnika i brak spokojnej głowy pod bramką przeciwnika bo wtedy wynik byłby jeszcze bardziej okazały. Generalnie brawa dla chłopców za ten mecz .Bramki strzelili – Miłosz Malinowski 2, Mateusz Mikołajczyk 2 i po jednej Maciek Tonn, Filip Agaciak , Tomek Mądry i Rysio Tomasiak.
Gratulacje dla drużyny i Trenera