III Turniej Vera Cup

W niedzielę 6 grudnia odbył się III Turniej Vera Cup. Udział w nim wzięli nasi chłopcy, podzieleni na dwie drużyny "białą" i "żółtą". Obie drużyny zagrały fantastycznie, chłopcy walczyli do końca z ogromnym zaangażowaniem. Drużyna "biała" stanęła na podium, zajmując miejsce trzecie, a drużyna "żółta" tuż ,tuż za nimi - zajęła miejsce 5. GRATULACJE!!! Nagrodę dla najlepszego bramkarza turnieju przyznano naszemu zawodnikowi - Szymonowi Felisiakowi :). Turniej wygrała drużyna Jutrzenki Bychlew I, a drugie miejsce zajęła drużyna ŁKS A. Wszystkim naszym zawodnikom i trenerom dziękujemy za super emocje, piękną grę, wzruszenia i radości. Rodzicom dziękujemy za wspaniały doping. To były naprawdę udane Mikołajki :)

Powiązana galeria: