ŁAF 2006 Kadra B – Termy Poddębice 4:0 (0:0, 1:0, 3:0)

Podobnie jak jesienią, Termy Poddębice okazały się trudnym przeciwnikiem dla naszej ekipy. I podobnie jak w meczu jesiennym, opór przeciwnika zmalał dopiero w drugiej części gry, gdy nasi chłopcy zaczęli trafiać do siatki. Ponadto, mecz z Termami był już drugim w tym sezonie spotkaniem, w którym nasza drużyna nie straciła gola. Nic dziwnego, że tym razem to właśnie bramkarze podrzucali koszulki w górę podczas pomeczowego kółeczka. Co ciekawe, poprzedni mecz bez puszczonego gola również wygraliśmy 4:0 (z Championem Łódź).

Porównując sobotnią potyczkę do poprzednich dwóch rozegranych na wiosnę, warto zauważyć, że chłopcy przede wszystkim lepiej weszli w mecz. I mimo tego, że grali pierwszą połowę pod wiatr, to nie stracili gola. Mało tego, cały czas posiadali wyraźną przewagę, prowadząc grę z reguły na połowie przeciwnika. Patrząc na przebieg pierwszych 30 minut, było widać gołym okiem, że po zmianie stron, z wiatrem w plecy, będzie to wyglądało jeszcze lepiej. I tak też się stało.

Jak zwykle, wszyscy chłopcy bez wyjątku zasłużyli na brawa za pełne zaangażowanie w mecz, ale podobnie jak w meczu z Uniejowem, chciałbym kogoś wyróżnić. Tym zawodnikiem jest Maciek Tonn, który dotarł na mecz dopiero w drugiej tercji, bezpośrednio po próbie komunijnej. Takiej asysty, jaką wykonał przy bramce na 1:0, nie powstydziłby się młody Iniesta, albo Xavi (no dobra - Modrić też by się nie powstydził). Podanie – palce lizać. Maćku gratulacje za tą akcję i za cały Twój występ.

Skład: Janek Idzikowski, Kuba Komorowski, Miłosz Malinowski, Natan Gajderowicz, Darek Bartkowski, Jakub Pietrzak, Igor Wrzesień, Maciej Tonn, Filip Agaciak, Tomek Mądry, Hubert Błoch, Mikołaj Dembowski, Mateusz Mikołajczak.

Bramki: Tomek Mądry 2, Igor Wrzesień 1, Kuba Pietrzak 1

Film z meczu: można obejrzeć na youtube.com, na kanale Niopek 1969.

Następny mecz: LKS ROSANÓW, niedziela 29.04.2017, godzina 11.00 w Rosanowie.