ŁAF Kadra A vs Warta Sieradz 7:1

ŁAF 2006 Kadra A vs KS Warta Sieradz 7:1
Czwarty mecz rundy wiosennej za nami i po raz czwarty możemy cieszyć się zwycięstwem.
Tym razem stawiliśmy czoło drużynie Warty Sieradz, która była trudnym i wymagającym przeciwnikiem. Tym bardziej było to dla nas wyzwanie, gdyż w poprzedniej rundzie to oni triumfowali...
Wygraliśmy, bo zdobyliśmy 7 goli - brawa dla strzelców i nie przegraliśmy bo ten mecz to przede wszystkim świetna obrona. W tym meczu należy wyróżnić wszystkich zawodników, ale w szczególności dwóch obrońców Szymona Ledziona i Dawida Kaczmarka, którzy momentami byli nie do przejścia, oraz Sergiusza Stasiołka, który był królem środka. Poza tym cała drużyna pokazała, że najważniejsze to "gra zespołowa", na którą było bardzo miło popatrzeć.
Dziękujemy za super widowisko naszym "małym sportowym aktorom" i ich "reżyserowi trenerowi Sławkowi"
Bramki zdobyli: Józio Ibrahim i Karol Kulik - po 2, Sergiusz Stasiołek, Oliwier Dominiak i Szymon Ledzion - po 1.
GRATULACJE