Ligowa trzydniówka

Przez ostatnie trzy dni nas chłopcy z drużyny A i B rozgrywali kolejne mecze ligowe.
W czwartek drużyna A zmierzyła się z Sokołem Aleksandrów pokonując rywala 11:2. Mecz od pierwszej minuty został zdominowany przez naszych chłopców. Worek z bramkami rozwiązał Oliwier Dominiak strzałem w pierwszej minucie, potem kolejno strzelali nasz bramkarz Szymon Felisiak, Dawid Kaczmarek, Damian Augustyniak, Józek Ibrahim i Hubert Błoch po dwie bramki, Maks Soja, Piotr Galus i padła jedna bramka samobójcza.
W piątek natomiast zwycięski mecz rozegrała drużyna B AFTH z zespołem Victoria Rąbień- wynik 8:2. Hattricka strzelił Janek Wenelski, bardzo blisko był Igor Wrzesień, który strzelił dwie bramki, po jednej bramce strzelili- Darek Bartkowski, Kuba Pietrzak i Natan Gajderowicz.
I nadeszła sobota - mecz rozegrała drużyna A AFTH z drużyną Widzewa Łódź. Mimo bardzo wyrównanej gry i waleczności chłopców w 9 minucie po naszym błędzie straciliśmy bramkę. Niestety ten wynik utrzymał się do końca -0:1. Podsumowując grę obu drużyn, sprawiedliwym wynikiem byłby remis.
Już za tydzień kolejne mecze i kolejne emocje.
Chłopcom i trenerom gratulujemy i dziękujemy.