Piotr Bajdziak trenerem Rezprezentacji 2006

W związku z rezygnacją Tomasza Ścibora z funkcji trenera Reprezentacji 2006, nowym szkoleniowcem zespołu zostanie Piotr Bajdziak. Poniżej zamieszczamy piłkarskie CV nowego trenera naszej kadry.

Piotr Bajdziak jest wychowankiem ŁKS-u Łódź oraz szkoły mistrzostwa sportowego w Łodzi. Podczas swojej przygody z zawodową piłką nożną bronił barw takich klubach jak: Unia Janikowo, RKS Radomsko, Odra Opole, Czarni Żagań, występował również w lidze szwedzkiej w zespołach Sundvikens IF i Osterunds FK oraz w I lidze w Irlandii w zespole Sligo Rovers. Niestety jego karierę wyhamowały liczne kontuzje, więc od kilku lat poświęcił się pracy szkoleniowej z dziećmi i młodzieżą.

Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z trenerem Bajdziakiem i jesteśmy pewni, że jakość i efektywność treningów polepszy się w dużym stopniu.

Pierwsze treningi kadry planowane są tuż przed koncem wakacji 25. i 28.08 o godz. 17:30 na Orliku przy ul. Pankiewicza 15.