Plany na ten tydzień

Plany dla obu drużyn na ten tydzień .

Jutro we wtorek Drużyna A zagra sparing z Widokiem Skierniewice o 18:30 w Skierniewicach ul.Pomologiczna 8 przy miejscowym OSIR . Drużyna B zagra natomiast sparing w ramach treningu na AZS godzina 17:30 z Kadrą ŁAF 2007 ubieramy stroje meczowe granatowe .

Środa bez zmian czyli trening na AZS o 17:30 łaczony z motorycznym.

Czwartek obie połaczone grupy trenują na orliku na ul. Strykowskiej  o 18:00 ze względu na wyjazd trenerów do Bydgoszczy na egzamin wstępny na kurs UEFA B , trening w zastępstwie poprowadzi  trener Rafał Różycki.

W sobotę 14.10.2017 Drużyna A gra ligowy mecz na AZS  o godzinie 10:00 z KKS Koluszki.

W niedzielę Drużyna B gra ligę z Kolejarzem Łódź na ul.Srebrzyńskiej 95 ( park na zdrowiu ) o godzinie 11:30.

Na mecze ligowe zbiórka jak zwykle 45 minut przed ubieramy się w granatowe stroje , pamiętamy o standartowym zestawie (zapasowe białe stroje, ochraniacze ,legitymacja ,wola walki itp. ) Obu drużynom życzymy powodzenia .