Pożegnanie Damiana Augustyniaka

Oficjalne i uroczyste pożegnani DAMIANA AUGUSTYNIAKA
W sobotę oficjalnie nastąpiło pożegnanie naszego kolegi Damiana, który wyfrunął z naszego gniazda, przeprowadzając się do innego miasta...zawsze smutno, kiedy ktoś odchodzi, ale tym razem ten smutek jest po wielokroć większy z kilku powodów...
Damian to fantastyczny zawodnik, który swoją grą wzmacniał naszą drużynę...wielu z nas jest z Damianem od początku "kariery" w Akademii ( począwszy od lokalizacji), dlatego ta więź tym bardziej jest mocniejsza i to nie tylko z Damianem, ale również z jego Dziadkiem Witkiem, Babcią Elą i Mamą Olą..., dla wielu chłopców Damian to super kumpel nie tylko boiskowy :)
Mówimy "do zobaczenia" na meczach, turniejach...rozwijaj się dalej tak pięknie i pamiętaj, że do Nas zawsze możesz wrócić