Reprezentacja AFTH 2006 pokonuje PSP Andrespol

Zespół Reprezentacji AFTH 2006 prowadzony przez Tomasza Ścibora wygrał kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem przeciwnikami kadrowiczów byli rówieśnicy z Andrespola. Mecz zakończył się wynikiem 9:2!

Chłopcy podzieleni na dwa zespoły zagrali dwie połowy po 30 minut. Wynik spotkania otworzył Kacper Kowalski, ten sam zawodnik podwyższył na 2:0, a w całym spotkaniu zdobył cztery bramki. Kolejne gole trafiali Józio Ibrahim, Piotr Galus, Bartek Golmont oraz Mateusz Tomczyk, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

- To kolejne zwycięstwo naszego zespołu, oczywiście wyniki nie są najważniejsze, niemniej cieszy, kiedy chłopcy zdobywają bramki – podsumował trener Tomasz Ścibor.

Dziękujemy kolegom z Andrespola za możliwość rozegrania sparingu.

Reprezentacja AFTH 2006 – PSP Andrespol 9:2

Grupa A: Felisiak – Kaczmarek, Augustyniak, Błoch, Pabjańczyk, Malinowski, Kowalski oraz Dominiak.

Grupa B: Felisiak – Ledzion, Maćczak, Galus, Ibrahim, Golmont, Tomczyk.

Bramki: 1:0 Kowalski, 2:0 Kowalski, 3:0 Ibrahim, 4:0 Galus, 5:1 Kowalski, 6:1 Golmont, 7:2 Kowalski, 8:2 Tomczyk, 9:2 Tomczyk.