Turniej Bałtyk Cup 2017

W dniach 15-18 czerwca obie nasze drużyny wzięły udział w Turnieju Bałtyk Cup 2017 , który odbywał się w Rewalu i Niechorzu. Cel jaki postawiliśmy sobie przed wyjazdem to dobra zabawa i odpoczynek po pracowitym sezonie...i został on absolutnie osiągnięty.

Obszerna relacja z turnieju była na bieżąco zdawana na naszym profilu FB , dlatego teraz same "suche fakty" ;)

Olimpia Żerniki Wrocławskie

W fazie grupowej mecze rozgrywane były w systemie "każdy z każdym",w kolejnej fazie rozgrywano w systemie pucharowym, mecze trwały po 20 minut. Łącznie obie drużyny rozegrały 11 meczów, czyli 220 minut grania w dwa dni :)

Kadra A zajęła I miejsce, wygrywając 10 meczów, jeden remisując. Bramki strzelone 38 i ZERO straconych!!!

Kadra B zajęła VI miejsce, wygrywając 2 mecze, 1 remis i 8 porażek. Bramki strzelone 11 , stracone 20.

W grupie U11 trzech zawodników zostało wyróżnionych, wśród nich znalazło się aż dwóch naszych chłopców