Turniej piłki nożnej rocznika 2006 w Nadrzeczu

Za nami turniej piłki nożnej rocznika 2006 organizowany przez RSsport Nadrzecze. W turnieju wzięło udział osiem zespołów, mecze rozgrywane każdy z każdym, po 30 minut. Drużyny ,które wzięły udział w turnieju:
1. Łódzka Akademia Futbolu drużyna A
2. UKS SMS Łódź
3. Karpaty Lwów
4. SEMP Ursynów
5. Polonia Warszawa
6. Hetman Zamość
7. Orzełek Przeworsk
8. OSiR Biłgoraj
Skład naszej drużyny:
Szymon Felisiak, Szymon Ledzion, Dawid Kaczmarek, Piotr Galus, Maks Soja, Mikołaj Stawicki, Józek Ibrahim, Oliwier Dominiak, Trener- Sławomir Sałaciński.
W turnieju nasza drużyna zajęła III miejsce zdobywając 15 pkt ( pięć meczów wygranych, dwa przegrane). Drugie miejsce zdobyła drużyna SEMP Ursynów, pierwsze drużyna Karpaty Lwów - obie te drużyny zdobyły po 16 pkt.
Bramki strzelone i stracone przez naszych chłopców 18-11, strzelcami bramek byli: Oliwier Dominiak - 5, Mikołaj Stawicki i Józek Ibrahim po 3, Dawid Kaczmarek i Szymon Ledzion po 2, Maks Soja 1, oraz dwie bramki samobójcze.
To tyle jeżeli chodzi o "suche" fakty...
Podsumowując: to był bardzo udany turniej, udany weekend pod wieloma względami. Chłopcy wraz z trenerem pokazali, że można przenosić góry, jeśli tylko się chce, że mają wielką wole walki, chęć wygrywania ale i potrafią przy tym fantastycznie się bawić.
Dziękujemy również organizatorowi za zaproszenie i profesjonalną organizację.