Turniej Zina Cup 2017 - podsumowanie

W niedzielę 19.02.2017 odbył się organizowany przez naszą Akademię Turniej halowy ŁAF Zina Cup 2017 . Udział wzięło w nim 8 drużyn: dwie nasze drużyny kadra ŁAF A i kadra ŁAF B , drużyna Więcej Niż Sport , Victoria Rąbień , Zjednoczeni Stryków ,Sokół Aleksandrów , Termy Ner Poddębice i Football Academy Łódź Zachód.
Wszyscy uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom sportowy , mecze były bardzo emocjonujące i wyrównane . Ostatecznie zwyciężyła drużyna gospodarzy czyli Łódzka Akademia Futbolu kadra A pokonując w finale Victorię Rąbień 1:0 tym samy rewanżując się za przegrany 2:1 mecz w fazie grupowej!!! Druga nasza drużyna ŁAF kadra B też spisała się świetnie i niewiele zabrakło im do miejsca na podium przegrywając minimalnie mecz o 3 miejsce 1:2 z Więcej Niż Sport. Zawodnikiem turnieju został Maks Soja, który swoją walecznością zachwycił wszystkich. Wielkie brawa dla wszystkich małych sportowców i ich trenerów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super emocje, piękne sportowe widowisko, rodzicom i przybyłym gościom za wspaniały i kulturalny doping :)
Do zobaczenia za rok  .

Ostateczna kolejność