Turniej OriCup 02.01.2016

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!!!

Rok 2016 rozpoczęliśmy fantastycznie!!! Wczoraj,02 styczniaodbył się turniej Ori Cup 2016 organizowany przez Football Academy. Turniej zakończył się dla nasbardzo dobrze, zajęliśmy II miejsce GRATULACJE!!! W finale oddaliśmy zwycięstwo drużynie SOCCER DELTA SŁUPNO przegrywając w rzutach karnych. Najlepszym zawodnikiem drużyny został Oliwier Dominiak, najlepszym obrońcą turnieju został Szymon Ledzion. Jednak wszystkim chłopcom ( Damian Augustyniak, Karol Kulik, Piotruś Galus, Józio Ibrahim, Sergiusz Stasiołek, Szymon Ledzion, Oliwier Dominiak) należą się ogromne podziękowania i gratulacje za walkę, grę zespołową, grę fair play i niezapomniane emocje - bez tego nie byłoby sukcesu. Szczególne podziękowania należą się również trenerom.