Drużyna A ŁAF vs Sport Perfekt

Pierwsze mecze nowego sezonu ligowego 2016/2017 rozegrane :)
W piątek 09 września Drużyna A zagrała u siebie z drużyną Sport Perfektu. Od samego początku mecz był bardzo ciekawym widowiskiem, trzymającym w napięciu do samego końca... już w ósmej minucie po bardzo ładnym rozegraniu, Piotr Galus umieścił piłkę w bramce ( asysta Józek Ibrahim). 3 minuty później z dystansu piłka ponownie ląduje w bramce - i to ponownie ze strzału Piotra Galusa :). Prowadzimy 2:0, niestety krótko. Chwilę później , po naszym błędzie tracimy bramkę na 2:1. Tak kończymy pierwszą tercję. Druga tercja remisowa 1:1, w 29 minucie Mikołaj Stawicki daje nam prowadzenie na 3:1, ale 6 minut później Sport Perfekt zmniejsza tą różnicę na 3:2. Trzecia tercja dłuższy czas bez strzelonych goli. Dopiero w 50 minucie po dobrej jak się okazało zmianie, Józek Ibrahim po asyście Oliwiera Dominiaka ustala wynik na 4:2. Ostatecznie tym wynikiem spotkanie się zakończyło.
Obu drużynom i trenerom należą się podziękowania i gratulacje za ładną grę i waleczność w dobrym znaczeniu tego słowa...