Drużyna B ŁAF vs UKS Bzura Ozorków

Drugi mecz ligowy rozegrany w sobotę przez Drużynę B ŁAF i UKS Bzura Ozorków na wyjeździe.
Niestety inauguracja sezonu Drużyny B była delikatnie mówiąc nieudana. Chłopcy zagrali bardzo słabe zawody, a przeciwnik Bzura Ozorków był naprawdę wymagający i skończyło się naszą porażką 1:12. Popełnialiśmy mnóstwo bardzo prostych błędów indywidualnych, które przeciwnicy skrzętnie wykorzystywali , graliśmy bardzo źle zarówno indywidualnie jak i zespołowo, były zbyt duże odległości między formacjami i brak asekuracji , przegraliśmy walkę fizyczną, chłopcy podejmowali złe wybory, nie myśleli na boisku .Przeciwnik pokazał nam jakie mamy braki i nad czym musimy pracować .Może dobrze się stało, że zostaliśmy tak brutalnie sprowadzeni na ziemię bo co niektórzy uwierzyli już że są niepokonani . Mam nadzieję, że mimo iż zaczęliśmy źle ligę tak jak w poprzednim sezonie to dalej będzie już dużo lepiej i chłopcy zrozumieli po tej porażce, że bez walki i myślenia na boisku nic się nie osiągnie . Mimo tak słabego meczu dwóch chłopców chciałbym troszkę pochwalić, bo oni jedyni dali z siebie maksa - są to strzelec honorowego gola Miłosz Malinowski i walczący na całym boisku Hubert Błoch . Zapominamy teraz szybko o tym meczu i bierzemy się do solidnej pracy aby w następnej kolejce się odegrać .