Drużyna A vs APN Piotrków Trybunalski

Weekend rozpoczęliśmy z "uśmiechem"- wczorajszym zwycięskim meczem Drużyny A z drużyną APN Piotrków Trybunalski. Pamiętając ostatni mecz sezonu 2015/2016 przyjechaliśmy na mecz pełni obaw....
Walka obu drużyn była bardzo zacięta, a poziom gry wysoki i wyrównany.
W pierwszej tercji już na samym początku drużyna Piotrkowa objęła prowadzenie 1:0, na szczęście ładna akcja naszych zawodników, strzał Maxa Soi i piłka zostaje dobita przez Oliwiera Dominiaka w 15 minucie meczu - 1:1. W drugiej tercji w 28' po podaniu Szymona Ledziona, strzałem z dystansu piłkę w bramce umieszcza Oliwier Dominiak - prowadzimy 2:1 :) Trzecia tercja dłuższy czas bez zmian w wyniku, mimo wielu sytuacji po jednej jak i drugiej stronie. Niestety w 51' zawodnik Piotrkowa wyrównuje na 2:2. Ale nasi chłopcy nie powiedzieli ostatniego słowa - w 54' minucie po asyście Mikołaja Stawickiego , Max Soja zdobywa bramkę nr 3 i wynikiem 3:2 kończymy spotkanie.
Gratulujemy naszym chłopcom i trenerowi - tym bardziej, że warunki gry ( kiepska jakość boiska, brak oznakowania, słabe oświetlenie) nie przeszkodziło w zdobyciu kolejnych 3 punktów