Drużyna B vs Sand Bus Kutno

W sobotę Drużyna B zagrała w Kutnie z miejscowym Sand Busem. Tym razem przeciwnik był wymagający. Mecz był bardzo wyrównany i zacięty .Zaczęliśmy bardzo źle, już w pierwszej minucie po braku komunikacji między naszym bramkarzem i stoperem ,wybiciu piłki prosto pod nogi przeciwnika tracimy bramkę. Wyrównujemy po rzucie karnym wykonywanym przez Huberta Błocha. Niestety, ale znowu tracimy bramkę po złym ustawieniu, po rzucie wolnym dla przeciwnika. Chwilę później wyrównujemy po pięknym golu głową Filipa Agaciaka, z rzutu rożnego wykonanego przez Rysia Tomasiaka. Niestety, ale znowu tracimy bramkę , tym razem samobójczą po zamieszaniu w naszym polu karnym i braku zdecydowania naszych zawodników. Walka trwa i pięknym strzałem z dystansu Huberta Błocha wyrównujemy . Wymiana ciosów trwa, raz my mamy sytuacje raz przeciwnik . Kolejny błąd w środku pola, strata piłki i znowu musimy gonić wynik .Stawiamy wszystko na jedną kartę , niestety poszła kontra i jest już 3:5 . Chłopcy walczyli jednak dalej. Udało się strzelić na 4:5 po bardzo dobrym i przytomnym zachowaniu Kuby Pietrzaka. Niestety, ale wynik się już nie zmienił. Cały mecz był toczony w wysokim tempie , był bardzo zacięty i wyrównany. Najsprawiedliwszym wynikiem byłby remis ,tylko że piłka nożna to gra błędów i my ich w tym meczu zrobiliśmy więcej, co przeciwnik wykorzystał .Część naszych chłopców zagrała bardzo dobre zawody dla niektórych to nie był ich dzień , niemniej brawa dla wszystkich za walkę i zaangażowanie ( co niektórzy walczyli nawet bez butów ) do końca. Nie przejmujemy się tą porażką ,tylko tak jak zawsze wyciągamy z niej wnioski ,staramy się poprawić na treningach i czekamy na następny mecz .
Gratulacje i podziękowania dla drużyny i Trenera