Drużyna A vs ŁKS Łódź

W niedzielę 16.10 w ponure, deszczowe przedpołudnie Drużyna A ŁAF rozegrała spotkanie z ŁKS-em Łódź. Mecz dla na zwycięski 7:2. Mimo, iż wynik mógłby wskazywać na mecz jednostronny, tak nie było.
Przed samym rozpoczęciem meczu trener Piotr Bajdziak wydał chłopcom jasne i celne wskazówki, jakiej gry oczekuje. Pierwsza tercja w naszym wykonaniu nie wyglądała najlepiej. Drużyna ŁKS-u kilka razy pogroziła nam palcem przy naszej bramce...Gdyby wykorzystali swoje szanse, mecz mógłby potoczyć się zupełnie inaczej...Opamiętanie z naszej strony przyszło dość szybko. II a zwłaszcza III tercja wyglądały już znacznie lepiej. Chłopcy grali mądrze, podaniami, wykorzystywali stworzone sytuacje co zaowocowało wygraną.
Bramki strzelili: po 2 - Oliwier Dominiak i Piotr Galus, po 1- Max Soja, Karol Kulik i Józek Ibrahim
Asysty : Mikołaj Stawicki, Szymon Ledzion, Szymon Felisiak i Józek Ibrahim