Drużyna A vs Jutrzenka Bychlew

Wczoraj Drużyna A ŁAF rozegrała mecz z 9 kolejki z drużyną Jutrzenki Bychlew.
Jeszcze takiego meczu, takich emocji nasi chłopcy nam nie zafundowali....Stres, złość, smutek, nadzieja i wielka wielka radość....
Pierwsza tercja zapowiadała ładny, ciekawy ale ciężki pojedynek, obie drużyny grały dobrze, podaniami. Niestety w II i III tercji dobrze i ładnie grała tylko drużyna Jutrzenki Bychlew...nasi chłopcy w większości zapomnieli o grze zespołowej i za wszelką cenę chcieli pochwalić się umiejętnościami indywidualnymi :( Dopiero przebudzenie nastąpiło w momencie kiedy straciliśmy kolejną bramkę na 2:0 w 58 minucie. Szymon Ledzion rozpoczął po stracie od środka ładnym strzałem i zdobył (wydawałoby się honorową) bramkę, jednak 2 minuty później drugą bramkę, wyrównującą strzela Oliwier Dominiak. Już się cieszyliśmy z remisu :) Sędzia doliczył 2 minuty, które wykorzystaliśmy zdobywając zwycięskiego gola - strzał Sergiusz Stasiołek.
Pochwała należy się naszemu bramkarzowi Szymonowi Felisiakowi za kilka świetnych parad bramkarskich.
Mimo, iż jest wielka radość i euforia z wygranej, jest też lekcja do odrobienia z tematu "gra zespołowa" !!!