Harmonogram turnieju w Uniejowie
„O TERMALNY PUCHAR BURMISTRZA MIASTA UNIEJÓW”
TERMY CUP UNIEJÓW 2015
UNIEJÓW 08.03.2015 r.
W dniu 03.03.2015 r. o godzinie 20.00 po zamknięciu listy zgłoszeń organizatorzy Turnieju Halowej Piłki Nożnej, jednocześnie dokonując losowania grup eliminacyjnych.
Wyniki losowania:
GRUPA A
- Uniejowska Akademia Futbolu TERMY Uniejów
- Widzew Łódź
- Wicher dobra
- Boruta Zgierz
- AP Hajto Łódź
GRUPA B
- Górnik Łęczyca
- Grabia Kolumna
- Pogoń Zduńska Wola
- 12 Włocławek
- Zjednoczeni Stryków
UWAGA ! Organizatorzy postanowili zrezygnować z oficjalnej części otwarcia turnieju, kosztem ewentualnego późniejszego przyjazdu drużyn na miejsce turnieju.
Jednocześnie bardzo prosimy o zaplanowanie tak drogi dojazdu by mecze mogły odbywać się zgodnie z harmonogramem zaproponowanym przez organizatorów.
Hala Zespołu Szkół w Uniejowie ul. Kościelnicka 26-28
ELIMINACJE: I ETAP
- Godz 9.15 A1-A3 UAF Termy – Wicher Dobra .… : ….
- Godz 9.30 B1-B2 Górnik Łęczyca - Grabia Kolumna .… : ….
- Godz 9.45 A2-A4 Widzew Łódź - Boruta Zgierz .… : ….
- Godz 10.00 B3-B5 Zduńska Wola – Zjednoczeni Stryków .… : ….
- Godz 10.15 A1-A5 UAF Termy – AP Hajto .… : ….
- Godz 10.30 B1-B4 Górnik Łęczyca - „12” Włocławek .… : ….
- Godz 10.45 A2-A3 Widzew Łódź - Wicher Dobra .… : ….
- Godz 11.00 B3-B2 Zduńska Wola - Grabia Kolumna .… : ….
- Godz 11.15 A4-A5 Boruta Zgierz - AP Hajto .… : ….
- Godz 11.30 B 5-B4 Zjednoczeni Stryków - „12” Włocławek .… : ….
- Godz 11.45 A1-A2 UAF Termy - Widzew Łódź .… : ….
- Godz 12.00 B1-B3 Górnik Łęczyca - Zduńska Wola .… : ….
- Godz 12.15 A3-A5 Wicher Dobra - AP Hajto .… : ….
- Godz 12.30 B2-B4 Grabia Kolumna - „12” Włocławek .… : ….
- godz 12.45 A1-A4 UAF Termy - Boruta Zgierz .… : ….
- godz 13.00 B1-B5 Górnik Łęczyca - Zjednoczeni Stryków .… : ….
- Godz 13.15 A5-A2 AP Hajto - Widzew Łódź .… : ….
- Godz 13.30 B4-B3 „12” Włocławek - Zduńska Wola .… : ….
- Godz 13.45 A3-A4 Wicher Dobra - Boruta Zgierz .… : ….
- Godz 14.00 B2-B5 Grabia Kolumna - Zjednoczeni Stryków .… : ….
PRZERWA TECHNICZNA i przerwa dla sędziego
II ETAP
- Godz 14.30 I Półfinał A1 – B2 …………………… : …………………. .… : ….
- Godz 14.45 II PÓŁFINAŁ B1 – A2 …………………… : …………………. .… : ….
- Godz 15.00 Mecz o IX m …………………… : …………………. .… : ….
- Godz 15.15 Mecz o VII m …………………… : …………………. .… : ….
- Godz 15.30 Mecz o V m …………………… : …………………. .… : ….
- Godz.15.45 Mecz o III m …………………… : …………………. .… : ….
- Godz 16.00 Mecz o I m …………………… : …………………. .… : ….
GODZ.16. 20 ZAKOŃCZENIE
SZATNIE DLA ZESPOŁÓW NA HALI ZESPOŁU SZKÓŁ W UNIEJOWIE
GRUPA A
- Widzew Łódź 10
- Wicher dobra 15
- Boruta Zgierz 21
- AP Hajto Łódź 26
GRUPA B
- Górnik Łęczyca 10
- Grabia Kolumna 15
- Pogoń Zduńska Wola 21
- 12 Włocławek 26
- Zjednoczeni Stryków 15
Komentarze