Termy Cup Uniejów - mamy brąz!

Dzisiaj odbył się turniej o Termalny Puchar Burmistrza Miasta Uniejów w którym nasza reprezentacja rocznika 2007 zajęła 3 miejsce! Wyniki poszczególnych meczów wyglądały następująco:

UAF Termy 0:1 AP Hajto
Boruta Zgierz 1:0 AP Hajto
Wicher Dobra 0:3 AP Hajto
AP Hajto 4:0 Widzew Łódź

Po wyjściu z drugiego miejsca w grupie, w półfinale spotkaliśmy się ze zwycięzcą turnieju Górnikiem Łęczyca i po niesamowitym meczu obfitującym w akcje zremisowaliśmy w regulaminowym czasie 0:0 przegrywając później w karnych 4:3.

W meczu o 3 miejsce ponownie trafiliśmy na Borutę Zgierz i przy naszej absolutnej dominacji na boisku i braku szczęścia zremisowaliśmy 0:0, wygrywając tym razem w karnych 2:1 zajmując 3 miejsce w turnieju!

Wartym wspomnienia jest fakt, że nasz bramkarz, Rysiu, został wybrany bramkarzem turnieju! Pierwszy turniej i od razu taka nagroda.