ŁAF Kadra A vs Widok Skierniewice

W sobotę 08 kwietnia w ramach drugiej kolejki rundy rewanżowej ŁAF Kadra A rozegrała spotkanie wyjazdowe z drużyną- Widok Skierniewice. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 7:2 po bramkach:
Dawida Kaczmarka - 3., Maks Soja, Karol Kulik, Piotr Galus, Mikołaj Stawicki - po 1
Mecz rozpoczęliśmy tradycyjnie, od kilku ładnych niewykorzystanych akcji , natomiast rywal okazał się bardziej skuteczny i już po chwili przegrywaliśmy 2:0.
Worek z bramkami ładnym strzałem rozwiązał Maks Soja i od tego momentu drużyna ze Skierniewic mimo walki do końca nie wiele miała do powiedzenia.
Na duże uznanie i kilka ciepłych słów zasługuje "Pan Sędzia", bo pokazał jak należy sędziować "piłkę dziecięcą", aby nie dochodziło do niepotrzebnych frustracji, wybuchów złości i potoku łez...Dziękujemy
Gratulacje dla chłopców i Trenerów