Rusza liga

Zakończyliśmy okres przygotowawczy i ruszamy już z ligą :) . Drużyna A zaczyna rywalizację już w piątek 31.03.2017 od wyjazdowego meczu z Sport Perfect. Gramy o godzinie 17:00 na boisku przy XXXII LO w Łodzi ul. Czajkowskiego 14. Natomiast Drużyna B gra w sobotę 01.04.2017, u siebie na AZS ul. Styrska, o godzinie 11:30 z Bzurą Ozorków. Zbiórka jak zwykle 30 minut wcześniej. Ubieramy się w niebieskie stroje (ale białe jak zwykle mamy ze sobą). Pamiętamy o ochraniaczach i legitymacjach!!!

Trener Michał

I jeszcze kilka informacji od kierownika Kadry B.

Pomimo tego, że dziecięca piłka nożna to tylko zabawa, zapewne każdy z nas i każde z naszych dzieci, będzie mniej lub bardziej przeżywało każdy kolejny mecz. Wspierajmy ich z całych sił.

Przypominam o pewnych zasadach, które zaakceptowaliśmy, i których będziemy przestrzegać.

Oto najważniejsze z nich:

1. Nieobecność na dwóch ostatnich treningach w tygodniu poprzedzającym mecz lub turniej, skutkuje automatycznym brakiem powołania dla zawodnika na weekendowe zawody.
  2. Planowaną nieobecność zawodnika na meczu należy zgłosić telefonicznie lub osobiście trenerowi lub kierownikowi drużyny, co najmniej 24 godziny przed meczem.

W trakcie meczu:

1. Nie należy krytykować swojego dziecka, a jedynie chwalić go po udanych zagraniach.
  2. Nie należy udzielać rad dziecku w trakcie gry – od tego jest tylko trener.
  3. Nie należy wyśmiewać się z przeciwników, a wręcz przeciwnie wspierać ich w trudnych chwilach – to przecież również dzieci.
  4. Nie należy krytykować orzeczeń sędziego - to też człowiek, najczęściej młody, który też się dopiero uczy i ma prawo się mylić.
  5. Nie należy reagować na ewentualne zaczepki kibiców drużyny przeciwnej.
  6. Nie należy w żaden sposób prowokować kibiców drużyny przeciwnej.

Reszta zasad w regulaminie. Ze swej strony życzę jak najmniej stresów, jak najwięcej pozytywnych emocji i uśmiechów na twarzy.

Piotrek Idzikowski