ŁAF Kadra B - Champion Łódź 4-0 (0-0, 1-0, 3-0)

"Twierdza STRYKOWSKA niezdobyta" - tak krótko skomentował mecz trener Michał schodząc do szatni po zwycięstwie 4-0 nad Championem Łódź. Nieco wcześniej, tuż po ostatnim gwizdku, trener pochwalił chłopców nie za to że wygrali mecz, ale za "wreszcie odpowiedzialną grę w obronie". Trudno się z nim nie zgodzić, wszak przez 60 minut bardzo wyrównanego spotkania nasza drużyna nie straciła gola. Ciekawostką jest, że to drugi mecz kadry B na Orliku na Strykowskiej, drugi niezwykle wyrównany, i drugi który nasza drużyna wygrywa do zera. Historia lubi się powtarzać, nieprawdaż? Przypomnijmy, poprzedni taki mecz odbył się w maju - ŁAF wygrał z Włókniarzem Konstantynów 1-0, ale wtedy nasz bramkarz był tuż po spowiedzi przed komunią.... ;-)

Końcowy sukces w meczu z Championem warto docenić tym bardziej, że przeciwnik zaprezentował się bardzo dobrze, a pierwsza część spotkania odbyła się przy jego niewielkiej przewadze w polu. Jednak w drugiej części nasza drużyna opanowała sytuację na boisku na tyle, że potrafiła strzelić 4 bramki i uniknąć straty gola, pomimo kilku dobrych okazji gości.

Warto docenić, że w każdym kolejnym meczu komunikacja wygląda nieco lepiej i równie lepiej wyglądają podania. Wielkie gratulacje dla drużyny i trenera.

Bramki: Natan 2, Hubert 1 oraz Rysiek 1.

Skład: Janek Idzikowski, Hubert Błoch, Igor Wrzesień, Darek Bartkowski, Bartek Staniaszczyk, Kuba Pietrzak, Rysio Tomasiak, Filip Agaciak, Natan Gajderowicz, Tomek Mądry.

Miejsce w tabeli po meczu: 3

Następny mecz: Zgierz, niedziela 23.10.2016, godzina 13.00 z Borutą II Zgierz.