Drużyna A vs Stal Głowno

Drużyna A ŁAF vs Stal Głowno 7:3
Mamy lidera, chłopaki mamy lidera.....- po 9-ciu kolejkach ligowych, jesteśmy na 1 miejscu :)
Sobotni mecz z drużyną Stal Głowno w większości czasu był meczem jednostronnym. Chłopcy odrobili "ostatnią lekcję" i grali ładnie, podaniami, szukając się na boisku, co zaowocowało strzeleniem 7 goli. W tym przypadku tylko 7 goli, było dużo więcej sytuacji bramkowych, niestety niewykorzystanych. To tyle jeżeli chodzi o sam mecz. W tym miejscu chciałabym podziękować drużynie Gospodarzy za miłe przyjęcie i nagrodzić Pana SĘDZIEGO gromkimi brawami za pełen profesjonalizm. Dbałość o warunki i odpowiednie przygotowanie boiska, konsekwencja i profesjonalizm w ocenach sytuacji meczowych oraz "surowość" w stosunku do osób, których emocje lekko ponosiły - takiego sędziowania życzylibyśmy sobie zawsze :)
Bramki strzelili- po 2- Józek Ibrahim, Oliwier Dominiak, Dawid Kaczmarek; 1bramkę - Karol Kulik
Asysty : 3 - Józek Ibrahim, po 1 - Oliwier Dominiak, Max Soja, Piotr Galus.
Gratulacje !!!
Przed nami jeszcze dwa mecze, z dwiema "wymagającymi" drużynami : Lechią Tomaszów i Andrespolią.